ورود کاربران

۱۰ روش علمی ‌برای بهره‌وری بیش‌تر در محیط کار

مهم نیست که بازار هدف شرکت‌تان چیست، شما در کسب و کاری مردمی هستید. همیشه حق با مشتری است و باید رضایت‌اش را جلب کنید. اگر شرکتی را راه‌اندازی می‌کنید، باید کارمندان‌تان را منبعی ارزشمند بدانید و برای حفظ‌شان عاقلانه و درست رفتار نمایید.

Register to read more...

مرحله ای از بلوغ شهری وشهروندی

یک مقدمه کوتاه در مورد موضوع بگویم، اینکه در بلوغ یک مرحله جلو رفته ایم.یعنی خود توجه جامعه ،توجه خانواده ها ،مردم ورسانه ها وعناصر تحصیلکرده به موضوعات شهری.

Register to read more...

ضرورتی به نام ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری‌ها

با آغاز تشكیل بلدیه درسال 1286 هجری شمسی در كشاكش حوادث مشروطیه در شهر تهران قدیم و به دنبال آن در سایر شهرهای كشور كمتر كسی فكر می‌كرد در حدود یك قرن بعد شهر نشینی رشد سرسام آوری پیدا كند و نسبت 70 به 30 جمعیت روستا نشینی و شهر نشینی روند معكوسی در پیش بگیرد و به نسبت 30 جمعیت روستا نشین و 70 جمعیت شهرنشین شود.

Register to read more...

اقتصاد شهری چیست؟و منابع کسب درامد شهرداری ها چیست؟

خدمات، نه تنها در داخل یک شهر، بلکه بین شهرها و مناطق شهری بررسی می شود. تمرکز فعالیتهای تولیدی در یک فضا باعث تغییرکارایی تولید، توزیع کالا و خدمات در آن فضا می شود. وظیفه اقتصاد دانان شهری این است که تعیین کنند: آیا تمرکز در یک فضا مفید و اقتصادی است یا خیر؟

Register to read more...

نوع برداشت

استفان کاوی (از سرشناسترین چهره‌های علم موفقیت) شاید با الهام از همین حرف انیشتین است که می‌گوید:اگر می‌خواهید در زندگی و روابط شخصی‌تان تغییرات جزیی به وجود آورید به گرایش‌ها و رفتارتان توجه کنید،

Register to read more...

" حکایت روزنامه نگار خلاق و مرد نابینا..."

روزی مرد کوری روی پله‌های ساختمانی نشسته بود و کلاه و تابلویی را در کنار پایش قرار داده بود. روی تابلو خوانده می‌شد: "من کور هستم لطفا کمک کنید."

Register to read more...

شهرداری ما وارگونومی

شهرداری یک نهاد خدماتی است که وظیفه اصلی آن اداره شهرورسیدگی به احتیاجات مردم و شهروندان است.

Register to read more...

SWOT اولين قدم براي شهر سازي ما

تحليلSWOT براي مديران امروزي مخصوصاٌ براي مديراني كه به مديريت استرا‍تژ‍يك اهميت مي دهند واژه اي مهم تلقي مي شودو ابزاري است كارآمد براي شناخت سازمان و محيط آن در جهت برنامه ريزي استراتژيك.

Register to read more...