۷ نکته طلایی برای مذاکره درباره حقوق

علاقه و اشتیاقی که هر فرد در کار و شغل خود دارد یکی از عوامل انگیزشی مهم در ادامه‌ی آن کار و تداوم مسیر شغلی‌اش است. اما نمی‌توان از موضوع مهم و محبوب همه‌ی ما یعنی میزان حقوق و دستمزد غافل شد!

مطالعه بیشتر...

نیاز به چابکی در مدیریت سازمان

در بازار رقابتی، نیاز مبرمی به توسعه و بهبود انعطاف پذیری و نیز پاسخگویی سازمان وجود دارد. امروزه بسیاری از سازمانها و شرکتها با رقابت فزاینده پایدار و نامطمئنی روبه رو هستند که به واسطه نوآوریهای تکنولوژیکی، تغییر محیطهای بازاری و نیازهای درحال تغییر مشتریان، شدت یافته است.

مطالعه بیشتر...

مدیریت دانش، نیاز سازمان های امروز

به طور کلی مدیریت دانش در اختیار گرفتن دانش کارکنان سازمان و حتی دانش خارج از سازمان و انتشار به هنگام آن برای انجام وظایف موجود در سازمان می باشد، که رشد و توسعه بیشتر سازمان را در پی خواهد داشت.

مطالعه بیشتر...

۶ نکته که موفق‌ترین کارفرمایان می‌دانند

شرکت‌هایی که در بالای فهرست بهترین مکان‌ها برای کار کردن هستند برای جلب رضایت کارکنان‌شان مواردی را رعایت می‌کنند. اگر فهرست بهترین مکان‌های کاری را بخوانید‌، نام برخی شرکت‌ها را همواره در آن خواهید دید. برای مثال گوگل، بین‌اند کمپانی، نستله پیورینا پتکر، فیس‌بوک و تویتر، نام‌‌‌‌های همیشگی در فهرست سالانه‌ی گلسدور هستند.

مطالعه بیشتر...

۹ عادت موفقیت‌آمیز آدم‌های ثروتمند که هیچ هزینه‌ای ندارد

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چطور بعضی آدم‌ها به موفقیت بالایی رسیده‌اند؟ حتما فکر کرده‌اید.داشتن ذهنیت عالی، انگیزه، مقاومت و کمی شانس موثر است، ولی بیشتر آدم‌های موفق عادت‌های مشخصی دارند. در زیر، ۹ عادتی که آنها را برتر جلوه می‌دهد، آمده است.

مطالعه بیشتر...

۱۰ نشانه که شما آماده‌اید بسیار موفق شوید

هر چه شما بیش‌تر درباره‌ی خودتان بدانید، بیش‌تر قادر خواهید بود که آن دسته از تغییرات را که برای موفقیت و رشد مورد نیاز است ایجاد کنید.

مطالعه بیشتر...

۵ فیلم که هر مدیری باید ببیند

در این نوشتار فهرستی از فیلم‌­هایی آمده است که به مدیران درس‌هایی را برای کار و زندگی می‌دهند.

مطالعه بیشتر...

۱۶ نوع شخصیت و بهترین شغل برای هرکدام {اینفوگرافیک}

کدام شغل مناسب‌ترین شغل با توجه به شخصیت شما است؟ می‌توانید آن را در این اطلاعات‌نگاری یا اینفوگرافیک سودمند پیدا کنید.

مطالعه بیشتر...