چطور چالش‌های بزرگ را در روابط عاطفی حل کنیم؟

شاید شما هم از خودتان پرسیده باشید که چرا بعضی زن‌وشوهرها تازه پس از سال‌ها زندگی مشترک کارشان به طلاق می‌کشد؟ چه مشکلاتی روی هم تلنبار می‌شوند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه می‌توان چالش‌های زندگی مشترک را به سلامت پشت‌سر گذاشت و یک رابطه عاطفی پایدار داشت؟

مطالعه بیشتر...

۶ راه عالی که تلگرام کم‌تر وقت و انرژی ما را بگیرد

با نفوذ تلگرام به تمام زوایای زندگی مردم جهان به ویژه ایرانیان همواره با این مشکل مواجه هستیم که چرا به هیچ کاری نمیرسیم؟ شاید بتوان گفت تلگرام در تک تک لحظات زندگی ما جاخوش کرده و مدام در حال گشت و گذار در این شبکه مجازی محبوب هستیم.

مطالعه بیشتر...

۸ چیزی که آدم‌های افسرده می‌خواهند بدانید

آدم‌هایی که از افسردگی رنج می‌برند، یک بار اجتماعی را به دوش می‌کشند، که متاسفانه رویارویی با مشکلات جدی‌تر روزمره را بدتر می‌کند.

مطالعه بیشتر...

5 روش آسان جذاب‌تر شدن

مردان و زنان هر دو زمانی که دارای پوشش قرمز هستند برای جنس مخالف خود جذاب‌ترند.

مطالعه بیشتر...

۷ خصوصیت یک جنتلمن واقعی چیست؟

این روزها پیدا کردن مرد واقعی دشوار است اما گذشت زمان همه چیز را تغییر می‌دهد و معیارهای یک مرد واقعی نیز از این قاعده مستثنی نیست.این روزها پیدا کردن مرد واقعی دشوار است اما خانم‌ها هیچوقت ناامید نمی‌شوند. جوانمردی هنوز زنده است. گذشت زمان همه چیز را تغییر می‌دهد و معیارهای یک مرد واقعی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مطالعه بیشتر...

چرا باید وابستگی به موبایل را کاهش دهم؟

وابستگی به موبایل یا Mobile Dependency یکی از دغدغه‌های دنیای امروز است. این دغدغه فقط برای پدر و مادرهایی نیست که با نگاهی مضطرب، چهره‌ی فرزندانشان را در مهمانی‌ها می‌بینند که بر صفحه‌ی موبایل خیره شده. بی دلیل اخم می‌کنند و یا لبخند می‌زنند.

مطالعه بیشتر...

نکات مهم در رابطه بادردهای قفسه سینه

حقیقت این است كه بعضی از دردهای این ناحیه، هیچ خطری در پی ندارند. بعضی‌ها كمی خطرناكند و بعضی دیگر هم بسیار خطرناكند، آن‌قدر كه جان آدم را تهدید می‌كنند. به هر حال،‌ هر عضوی از اعضای بدن كه در داخل قفسه سینه وجود دارد، و تمام بافت‌های موجود در این ناحیه، می‌توانند یك منبع بالقوه برای بروز درد قفسه سینه به حساب بیایند.

مطالعه بیشتر...

با همسر وایبرباز چه کنیم؟

همسر شما هم دائما وایبر بازی می کند؟

مطالعه بیشتر...

اصول زندگی زناشویی با طعم وایبر و واتس آپ

تکنولوژی به خانه هایمان آمده ، خوب یا بد باید کاری کنیم که محیط مان را گرم تر کند ...

مطالعه بیشتر...

تست خودشناسي فرويد

اين يك تست روانشناسي است كه توسط زيگموند فرويد طراحي شده است.

مطالعه بیشتر...

مصطفی به روایت غاده - 4

مصطفی خندید و با‌‌ همان سکینه، همانطور که تکیه داده بود، گفت: این طور که شما جلال می‌بینید سعی کن در عین جلال جمال ببینی. این‌ها که می‌بینید شهید داده‌اند، زندگیشان از بین رفته، دارید از زاویه جلال نگاه می‌کنید.

مطالعه بیشتر...

مصطفی به روایت غاده - 3

 بعضی از درد‌ها کثیف است ولی دردهایی که برای خداست خیلی زیباست

مطالعه بیشتر...

شهيد چمران از زبان همسرش «غادة»

 این گزارش سال گذشته به مناسبت سالگرد شهادت اسوه پاکی و اخلاص، شهید مصطفی چمران منتشر شد. به دلیل استقبال خوب،تصمیم به نشر آن گرفتیم، امید که روح بلند و ملکوتی این شهید بزرگوار دستگیر دنیا و آخرت همه ما باشد:
مصطفی به روایت غاده ـ  1 

مطالعه بیشتر...